captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: Ievos Narkutės psichoterapija

50 minučių kūrėjos vaikystės, paauglystės, psichologijos studijų ir pirmųjų dainų, motiniškų džiaugsmų ir „Raudonų vakarų“ etikečių, kalbos pojūčio bei kūrybinės virtuvės kvapo. Ir aišku, skardaus Ievos juoko. 
Ieva Narkutė. D. Razausko nuotr.
Ieva Narkutė. D. Razausko nuotr.

Ieva sako, kad naujas dainas jau įrašinėja. Jau greitai kažkas bus. Paskutinis jos albumas pasirodė prieš 3 metus. Tačiau delsimas įrašinėti ir viešinti naujus kūrinius pateisinamas – Ievai praėjusiais metais gimė dukrelė. I. Narkutė – viena tų retų Lietuvos muzikantų, kurie turi kalbos pojūčio dovaną, žino kalbos ir jos garsyno galią. Gal tai atėjo iš psichologijos studijų? Kodėl muzikų šeimoje Šiauliuose augusi ir nuo mažens grojusi mergina pasirinko šias studijas? Kokia Ieva buvo paauglystėje? Kodėl jai taip knieti knaisiotis žmonių santykiuose? „Pakartot“ studijoje – atviras ir linksmas dviejų bičiulių pokalbis, kurį vainikuoja Ievos įvardinti ją kadaise įkvėpę albumai.

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama spalio 14 d., šeštadienį, 12.10 val. ir spalio 15 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...