captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ekonomikai augant kas penktas skursta. Kodėl?

Eurostato duomenimis, penktadalis Lietuvos gyventojų skursta, pajamų nelygybė Lietuvoje didžiausia per dešimtmetį. Ekonomikos ekspertai sako, kad  tokia padėtis skaldo visuomenę, ji tiesiogiai gali paveikti ne tik ekonominį gyvenimą, bet ir visos valstybės situaciją. Tęsiame pokalbių ciklą – šį kartą žvilgsnis į skurstančiųjų kasdienybę ir viltis.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Eurokomisarė Margrethe Vestager vizito Lietuvoje metu aptars situaciją dėl Europos Komisijos skirtos 28 mln. eurų baudos „Lietuvos geležinkeliams“.

Įkvėpk, judėk, bendrauk, maitinkis sveikiau ir pailsėk – šiuos ir kitus patarimus, įkvepiančius sveikesniam gyvenimui, Sveikatos apsaugos ministerija kviečia prisiminti spalio 10-ąją, minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Patarimai – viena, o realybė kita. Kokia?

Nobelio ekonomikos premiją pelnė amerikietis Richardas H. Thaleris už indėlį į elgsenos ekonomiką. Kuo reikšmingos mokslininko įžvalgos ekonomikai?

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Pasaulio ekonomikos forumo sudarytame naujame šalių konkurencingumo reitinge pagal kelių kokybę Lietuva šiais metais užėmė 37-ąją vietą. Apie kelių būklę pokalbis su specialistais.

Vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Spalio 10-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...