captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl didžiuosiuose miestuose mažėja gyventojų?

Statistikos departamentas skelbia skaičius, verčiančius susimąstyti ne vieną – vien Kaunas per 20 metų neteko 100 tūkst. žmonių, Šiauliams gresia netekti didmiesčio statuso, tokio statuso jau netenka Panevėžys.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.

Statistikos departamentas skelbia skaičius, verčiančius susimąstyti ne vieną – vien Kaunas per 20 metų neteko 100 tūkst. žmonių, Šiauliams gresia netekti didmiesčio statuso, tokio statuso jau netenka Panevėžys. Ką tai reiškia ir ką daryti?

Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis ragina prokurorus neteisėtų statybų atvejais siekti ne tik panaikinti neteisėtai išduotus dokumentus, bet ir reikalauti kad tokie statiniai būtų nugriauti.

Pasieniečiai sulaiko vis daugiau kontrabandinių rūkalų.

Per LRT Televiziją – nauja laida apie sportą.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Pokalbis su žurnalistu iš Klivlendo Juozu Stempužiu, ilgamečiu lietuviškos radijo programos „Tėviškės garsai“ vedėju, apie Klivlendo lietuvių istoriją, kuri prasidėjo 1873 metais nuo Pranciškaus Freimono atvykimo. Juozą Stempužį kalbino „Amerikos balso“ žurnalistas Jurgis Blekaitis. Pokalbis įrašytas 1976 metais.

Bus privaloma sertifikuoti parduodamus ir nuomojamus butus. Tai numato Statybos įstatymo pakeitimai, kurie įsigalioja nuo sausio 9 d. Notarų rūmai sako, kad nauja tvarka sulėtins ir pabrangins Nekilnojamojo turto perdavimo procesą. 

Taip pat laidoje – verslo naujienos, spaudos apžvalgos, kultūros renginių anonsai, žinios.

 Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ sausio 9 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...