captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Minime Tado Kosciuškos, Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Prancūzijos ir JAV nacionalinio didvyrio, 200-ąsias mirties metines. Visą gyvenimą jis liko ištikimas jaunystės idealams: prigimtinė žmogaus laisvės idėja tapo kelrode žvaigžde, nurodžiusia jam ir ateities kartoms kovos už prarastą viltį, už nepriklausomą šalį, už įvairių tautų bei šalių laisvę ir lygybę, kelią. Apie Tadą Kosciušką – pirmadienio viktorinoje.
Tadas Kosciuška.
Tadas Kosciuška.
„Trimitas“ išsiskiria profesionalumu, savitumu ir gera nuotaika – jo nesupainiosi su jokiu kitu orkestru“, – įsitikinęs naują kūrybinį sezoną pradėjusio Lietuvos valstybinio pučiamųjų instrumentų kolektyvo vadovas Deividas Staponkus.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
„Viltis apie ateitį ateina iš praeities ir iš klasikos“, – pastebi Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistė Eglė Baliutavičiūtė, apžvelgdama amerikiečių mokslinės fantastikos klasiko Isaaco Asimovo intelektualų idėjų romaną „Fondas“ ir britų rašytojos Frances Hardinge romaną „Melų medis“, nukeliantį skaitytoją į XIX a. 7-o dešimtmečio Angliją.
 
2017-aisiais minime Tado Kosciuškos, Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Prancūzijos ir JAV nacionalinio didvyrio, 200-ąsias mirties metines. Visą gyvenimą jis liko ištikimas jaunystės idealams: prigimtinė žmogaus laisvės idėja tapo kelrode žvaigžde, nurodžiusia jam ir ateities kartoms kovos už prarastą viltį, už nepriklausomą šalį, už įvairių tautų bei šalių laisvę ir lygybę, kelią. Apie Tadą Kosciušką – pirmadienio viktorinoje.

 
Ved. Viktoras Paulavičius.
 
„Ryto allegro“ spalio 9 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...