captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: „Vilnius Jazz“ jubiliejus ir „Infiltratorių“ premjera

Neginčijama sostinės kultūros dalimi tapęs festivalis „Vilnius Jazz“ šiemet švenčia 30 metų jubiliejų. Dimos Golovanono, Arkadijaus Gotesmano ir Jano Maksimovičiaus grupė „Infiltrators“ išleidžia ir festivalio metu pristato savo pirmąjį albumą.
A. Gustys<br> J. Maksimovičius<br> D. Golovanovas. D. Razausko nuotr.
A. Gustys
J. Maksimovičius
D. Golovanovas. D. Razausko nuotr.
Proga progą veja. Iškilus „Vilniaus jazz“ jubiliejus prašosi sentimentų: kaip prasidėjo šis bene ilgiausiai be pertrūkių Lietuvoje gyvuojantis džiazo reiškinys? Kaip kūdikio gimimą prisimena jo tėvas Antanas Gustys, o kokias asociacijas festivalis kelia jaunesniems džiazo profesionalams Janui Maksimovičiui ir Dimai Golovanovui? Pridėkite prie šių muzikantų, pedagogų dar ir Arkadijų Gotesmaną ir gausite visą trio „Infiltrators“, kurie pagaliau turi savo albumą. Albumo pristatymas, o šventas sutapime, festivalio „Vilnius Jazz“ metu! Todėl viską sudedame į krūvą, išmaišome ir „Pakartot“ studijoje kalbamės apie į krūvą sukritusias progas.
 
 
Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.
 
Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama spalio 7 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir spalio 8 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.
 
Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...