captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Metų knygos rinkimuose – Unės Kaunaitės „Sudie, rytojau“

„Nuostabiausia, kai žinai, jog kažkas tą knygą skaitė ne vieną kartą, kad ji net atsakė į kankinančius klausimus. Vien dėl kelių tokių komentarų verta išvargti visus rašymo vargus“, – džiaugiasi Unė Kaunaitė, kurios romanas „Sudie, rytojau“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose.  
Unė Kaunaitė.
Unė Kaunaitė.

„Nuostabiausia, kai žinai, jog kažkas tą knygą skaitė ne vieną kartą, kad ji net atsakė į kankinančius klausimus. Vien dėl kelių tokių komentarų verta išvargti visus rašymo vargus“, – džiaugiasi Unė Kaunaitė, kurios romanas „Sudie, rytojau“ (leidykla „Žara“) dalyvauja Metų knygos rinkimuose.

Lietuvių kūrėjų opera „Geros dienos!“ tarptautiniame šiuolaikinio muzikos teatro konkurse Berlyne (Vokietija) atrinkta iš daugiau nei 400 projektų iš viso pasaulio ir pakviesta dalyvauti scenos menų bienalėje Švedijoje. Mintimis apie sėkmę ir galimybę būti pasaulio šiuolaikinės muzikos teatro žemėlapyje dalinasi nepriklausomos kūrybinės grupės „Operomanija“ atstovė Ana Ablamonova ir operos „Geros dienos!“ libreto autorė Vaiva Grainytė.  

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Klausydami didingos bei fatališkos vargonų, dūdmaišio bei solistų improvizacijos turėsime galimybę užmiršti kasdienybę ir pamąstyti, ką mums – šiuolaikiniams elektronikos ir informacijos laikų žmonėms, reiškia senovės himnai ir apeigos ir kiek jie aktualūs“, – sako vienas kompozicijos „Saulės vadavimo apeigos“ autorių Vytautas Lukšas.

„Nuostabiausia, kai žinai, jog kažkas tą knygą skaitė ne vieną kartą, kad ji net atsakė į kankinančius klausimus. Vien dėl kelių tokių komentarų verta išvargti visus rašymo vargus“, – džiaugiasi Unė Kaunaitė, kurios romanas „Sudie, rytojau“ (leidykla „Žara“) dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Pokalbis studijoje su autore apie knygą, keliančią mūsų jaunimo literatūroje dar netyrinėtą temą – kaip jauną ir talentingą žmogų gniuždo atsakomybės ir suaugusiųjų tikėjimo didžia vaiko ateitimi našta, apie jaunų rašymą jauniems, iššūkius Nepriklausomybės vaikų kartai.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ sausio 9 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close