captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ar Vyriausybė skelbia šalyje ekstremaliąją situaciją?

Trylikoje šalies savivaldybių, labiausiai nukentėjusiose nuo lietaus ir liūčių, jau paskelbta ekstremali situacija. Jose 40–50 proc. javų liks laukuose. Pirmadienį susirinkusi Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija nusprendė kreiptis į Vyriausybę dėl ekstremalios situacijos paskelbimo visoje šalyje. Trečiadienį šis klausimas svarstytas Vyriausybės posėdyje. Ką nusprendė?
Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.
Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

Rytų, pietryčių Lietuvos rajonams, juose ūkininkaujantiems šią vasarą ir rudenį teko nemažai pavargti dėl merkiančio lietaus, liūčių. Ne visiems pasisekė sudoroti visą derlių ir pasėti žiemkenčius. Į kai kuriuos laukus ir dabar negali įvažiuoti technika. Nors daugelis Šalčininkų rajono žemdirbių šiemet anksti nuėmė javų derlių ir jis 1,5 karto didesnis negu praėjusiais metais, bet dėl perteklinio lietaus labai nukentėjo grūdų kokybė.

Spalio 5 dieną Kauno r., A. Stulginskio universitete, prasidedanti Miško, medžioklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2017“ naujų sprendimų siūlys ne tik miškininkams, medžiotojams, žvejams ar gyvulių, paukščių augintojams. Jos nauda šeimininkams – universitetui ir jo dėstytojams bei studentams neabejoja rektorius, prof. Antanas Maziliauskas.


Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, spalio 5 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close