captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: nacionalinės išmokos bus didinamos iš vidinių rezervų

Naujasis žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, ieškodamas lėšų nacionalinėms tiesioginėms išmokoms, nes naujajame biudžete pritrūko 42 mln. litų, teigia radęs juos nemažindamas finansavimo kitoms sritims.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Naujasis žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna, ieškodamas lėšų nacionalinėms tiesioginėms išmokoms, nes naujajame biudžete pritrūko 42 mln. litų, teigia radęs juos nemažindamas finansavimo kitoms sritims. Buvo peržiūrėtos ministerijos vykdomos programos, bus panaudotos EK grąžintos lėšos, taip pat sumokėtos Lietuvos kaip bauda už žemės ūkio produktų atsargų perteklių. Ministras žada jau sausio mėnesį išmokėti paramą už kvotinį pieną, ką buvusi valdžia ruošėsi daryti visą pusmetį. Kaip dar naujasis ministras ruošiasi ginti žemdirbių interesus, ar ketina perkelti ministeriją į Kauną, kokius pavaduotojus jau pasirinko?

Rubrika „Diena kaime“. Zigmas Aleksandravičius – Kupiškio rajono ūkininkas, su šeima tvarkantis 2000 ha augalininkystės ūkį, gerai žinomas ne tik rajone. Jis aktyvus šalies žemdirbių visuomeninių organizacijų  narys, Kupiškio darbdavių klubo prezidentas, įvairių seminarų, parodų ir mokymų lankytojas, techninių ir technologinių naujovių ūkyje diegėjas. Antradienį jis buvo numatęs tęsti melioracijos griovių tvarkymo darbus, važiuoti į Vilnių vietoj traktoriaus pirkti sunkvežimį. Koks antradienis buvo ūkininkui?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, sausio 9 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...