captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vienkartinė planeta“: trys iniciatyvos, rodančios kaip mažiau švaistyti

Sumažink, panaudok dar kartą, perdirbk. Tai trys paprasti patarimai norintiems išmesti mažiau atliekų. Kartu tai ir trys principai, kurie padeda ar bent jau turėtų padėti siekti bendro Europos Sąjungos valstybių tikslo – nuo linijinės ekonomikos pereiti prie žiedinės.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kaip žiedinę ekonomiką, šiuos ir kitus jos principus, tarkim dalijimąsi, suprantame, ir kaip taikome čia Lietuvoje? Šį klausimą – itin svarbų planų Vilniuje ir Kaune statyti atliekų deginimo gamyklas akivaizdoje – iškėlė Atliekų tvarkymo konferencijos-diskusijų forumo, praėjusią savaitę vykusio Druskininkuose, organizatoriai.
Renginyje kalbėta apie iniciatyvas ir judėjimus, rodančius, kaip sumažinti švaistymą. Verslą tvaraus vystymosi klausimais konsultuojančios įmonės „Exitus“ direktorė Valda Chošnau pasakos apie tai, kodėl tvariame renginyje svarbu atsisakyti mėsos, batus iš naudotų automobilių padangų gaminantys Vilius Benetis ir Aivaras Bončkus pasidalins savo mintimis apie antrinį panaudojimą, o Vismantas Satkauskas iš Lietuvos ekobendruomenių asociacijos paaiškins, kodėl pokyčiai prasideda nuo vidinės švaros.
 
Apie jas laidoje „Vienkartinė planeta“ pirmadienį, spalio 2 d. 16.05 val. Per LRT RADIJĄ. Kartojama antradieniais 4.05 val. Ir sekmadieniais 6.30 val. per LRT RADIJĄ.
 
Autorė Inga Janiulytė.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...