captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokia tradicinės spaudos ateitis?

Dienraštis „Vilniaus diena“ pertvarkomas į savaitraštį. Priežastys kaip ir visame pasaulyje tos pačios – nemokamas naujienų srautas internete, mažėjantys tiražai ir krintančios reklamos pajamos.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Dienraštis „Vilniaus diena“ pertvarkomas į savaitraštį. Priežastys kaip ir visame pasaulyje tos pačios – nemokamas naujienų srautas internete, mažėjantys tiražai ir krintančios reklamos pajamos. Manoma, kad po kelių dešimtmečių Lietuvoje nebeliks dabartinės formos laikraščių.

Valstybės kontrolė patvirtino šių metų valstybinio audito programą, kurioje numatyti 132 auditai.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Nepaisant to, ar pasirinksime plėtoti atominę energetiką ar ne, ateityje pagal Europos Sąjungos reikalavimus turėsime plėtoti vis daugiau švarios, tvarios energijos projektų. Švari energija brangi, o viena iš priemonių gauti lėšų tokiems projektams vykdyti yra taršos leidimai, apie kuriuos dažnai girdime, tačiau galbūt ne visada tiksliai suprantame, kaip jie veikia.

Taip pat laidoje verslo naujienos, spaudos apžvalgos, politikos apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, rubrika „Mokslo vardai“, naujausios žinios, orų prognozė, kultūrinių renginių anonsai.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir  Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – sausio 8 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val.  per LRT RADIJĄ.         

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...