captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Kiekvienas žmogus ne kartą matė angelus. Žinoma, ne tikrus, o nupieštus. Bet niekas nežino, kaip angelai atrodo iš tikrųjų. Spalio 2-oji – Angelų sargų diena. Apie angelus, Dievo pasiuntinius žemėje – pirmadienio viktorinoje.

„Valstybės kultūros lygis priklauso ne nuo to, kiek surengėme parodų ir koncertų, išleidome knygų arba išskaptavome skulptūrų. Jis priklauso nuo to, kiek ta kultūra prieinama, kiek žmonių ją suvokia bei naudoja“, – įsitikinusi naują sezoną pradedančio Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ vadovė Nijolė Saimininkienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – literatūros kritikas dr. Ramūnas Čičelis pristato prancūzų rašytojo Michel'io Houellebecq'o debiutinio romano „Kovos lauko išplėtimas“ vertimą ir lietuvių poetės Indrės Valantinaitės eilėraščių rinkinį „Trumpametražiai“, atveriantį naują stilistiką lietuvių poezijoje – gyvenimo būdo poeziją.

Kiekvienas žmogus ne kartą matė angelus. Žinoma, ne tikrus, o nupieštus. Bet niekas nežino, kaip angelai atrodo iš tikrųjų. Dailininkai pasikliauja tik savo vaizduote, todėl ir angelai kiekvienam išeina vis kitokie. Spalio 2-oji – Angelų sargų diena. Tad apie angelus, Dievo pasiuntinius žemėje – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ spalio 2 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...