captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: kas yra melomanija ir kaip su ja gyventi?

Jie ne muzikantai, ne prodiuseriai, ne festivalių organizatoriai. Jų dalia nepalyginamai sunkesnė. Jie – melomanai, perkantys ir renkantys muziką įvairiausiais formatais.
A. Šlepikas ir E. Kirijanovas. D. Razausko nuotr.
A. Šlepikas ir E. Kirijanovas. D. Razausko nuotr.

Pirmą kartą laidoje vieši žmonės, tiesiogiai nesusiję su Lietuvos muzikos scena. Jų neišvysite prie mikrofonų su gitaromis, jie nešaukia „kur jūsų rankos!“ Tačiau jie kasdien galvoja apie muziką, gyvena su muzika, ją renka. Kokie įrašus kolekcionuojančiųjų įpročiai? Iš kur jie ją perka, kokiais formatais, kaip dažnai, ką jie galvoja apie lietuviškos muzikos pasiūlą ir marketingo ypatumus, ar juos pasiekia Lietuvos atlikėjų reklama? Kas verčia pirkti ir kaupti? Ar mieliau CD, LP, MP3 nusiperkame po patikusio koncerto, apie grupę sužinoję iš patikimų draugų, ar spontaniškai, o gal viską gerai apmąstę? O kaipgi su piratavimu? Apie visa tai laidoje kalbamės su rašytoju, scenaristu, režisieriumi, aktoriumi Alvydu Šlepiku ir Finansų analitikų asociacijos valdybos nariu, UAB „M-Finance“ vadovu Eladijumi Kirijanovu.

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama rugsėjo 30 d., šeštadienį, 12.10 val. ir spalio 1 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close