captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Šiuolaikiniai konstruktoriai ir dizaineriai stulbina greičiau už garsą skriejančiais laineriais ar kitais technikos šedevrais. Tačiau jokios naujovės mums nesukels tokios nuostabos, kokią proseneliams sukeldavo praėjusių laikų transporto priemonės. Apie senuosius transporto stebuklus – pirmadienio viktorinoje.  

„Po šimtmečių istorija alsuojančiais Šv. Jonų bažnyčios skliautais akademinio jaunimo ir plataus rato vyresnių klausytojų lauks įsimintini, jaudinantys susitikimai su gerai žinomais bei savo kūrybinį kelią dar tik pradedančiais muzikais“, – žada koncertų ciklą „Alma mater musicalis“ rengiančio Lietuvos muzikų rėmimo fondo direktorė Liucija Stulgienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Abu romanus sieja siekis pateikti visuomenės paveikslą – ironiškai, net sarkastiškai pavaizduoti tam tikrą jos pjūvį“, – teigia poetas, vertėjas, literatūros kritikas Marius Burokas, kalbėdamas apie perujiečio Mario Vargaso Llosos „Penki kampai“ ir lietuvės Gabijos Grušaitės „Stasys Šaltoka: vieneri metai“.

Šiuolaikiniai konstruktoriai ir dizaineriai stulbina greičiau už garsą skriejančiais laineriais ar kitais technikos šedevrais. Tačiau jokios naujovės mums nesukels tokios nuostabos, kokią proseneliams sukeldavo praėjusių laikų transporto priemonės, kardinaliai pakeitusios planetos gyvenimą. Tad kad ir ką sukurtume ateityje, reikia atminti, jog viskas prasidėjo nuo pirmųjų vežimų. Apie senuosius transporto stebuklus – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugsėjo 25 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...