captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: socialdemokratai ir liberalai sprendžia dėl ateities

Dauguma Lietuvos socialdemokratų partijos skyrių siūlo trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Galutinį sprendimą priims partijos taryba, kurios posėdis planuojamas šeštadienį. Tuo metu „Liberalų sąjūdis“, sulaukęs įtarimų korupcijos byloje, renkasi į neeilinį tarybos posėdį Kaune, kur aptars situaciją.  
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Skelbiami naujausi politikų ir partijų reitingai.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Minima Lietuvos žydų genocido diena.

Kauno apylinkės teisme nagrinėjamos trys administracinio teisės pažeidimo bylos, iškeltos prieš medžių pjovimą rugpjūčio pabaigoje protestavusiems kauniečiams. Jie kaltinami susirinkimų organizavimo tvarkos pažeidimais ir teisėtų pareigūno reikalavimų nevykdymu. Miestiečiai tikina tik siekę apsaugoti medžius, kurie buvo kertami galimai neteisėtai. Pastaruoju metu ne tik Kauno, bet ir Vilniaus bei Klaipėdos gyventojai protestuoja dėl nykstančių žaliųjų erdvių. Dauguma pasigenda informacijos iš valdžios institucijų apie medžių šalinimo pagrįstumą. Teisę į informaciją ir dalyvavimą priimant tokius sprendimus numato ne tik Lietuvos įstatymai, bet ir tarptautinė Orhuso konvencija. Taip yra formaliai. Tačiau kokia realybė?

Kino apžvalga, kurią rengia Karina Urbanavičiūtė.

Atkurtos valstybės 100-mečiui besirengianti LRT TELEVIZIJA pradeda muzikinį projektą „Dainuoju Lietuvą“, kuriame dalyvaus ryškiausi, įtakingiausi visų laikų scenos veidai ir skambės 100 populiariausių viso 100-mečio dainų. 

Ved. Rūta Kupetytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Rugsėjo 23-iosios, šeštadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close