captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: prasideda unikalus gamtos reiškinys – rudeninė paukščių migracija

Nors paukščių migracijos, ornitologų teigimu, vyksta visus metus, vis tik didžiausią tokio pobūdžio reginį galime išvysti rugsėjį ir pirmojoje spalio mėnesio pusėje.  
M. Vidzbelio (BFL) nuotr.
M. Vidzbelio (BFL) nuotr.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Reportažas iš penktojo Lietuvių katalikų mokslo draugijos suvažiavimo, kuris vyko Čikagoje 1961 metais. Baigiamajame posėdyje pagrindinis pranešėjas buvo svečias iš Šveicarijos – prof. Juozas Eretas, kalbėjęs apie krikščioniškos kultūros padėtį ir uždavinius 20 amžiuje.

Sekmadienį Vokietijoje vyks svarbiausiais šiemet Europoje vadinami parlamento rinkimai. Juose užtikrinta pergalė prognozuojama kanclerės Angelos Merkel vadovaujamiems konservatoriams. Apžvalgininkai sako, kad kampanija buvo net ne rami, o nuobodi. Bet kur kas daugiau veiksmo, netikėtumų ir sąmyšio laukiama po jų – kai prasidės derybos dėl valdančiosios koalicijos. Be to, trečia pagal dydį – su maždaug 70-čia vietų – parlamente pirmą kartą pretenduoja tapti rasistinė kraštutinės dešinės partija „Alternatyva Vokietijai“. Plačiau apie tai – Vaidos Pilibaitytės pasakojime.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras šį savaitgalį pradeda 31-ąjį sezoną. Jis ypatingas, nes teatras uždaromas rekonstrukcijai. Todėl spektaklius trupei teks rodyti visur – tik ne įprastoje scenoje. Kolektyvas viliasi, kad benamystė netruks ilgai – po trejų metų žiūrovus tikimasi pakviesti į naująjį muzikinį teatrą.

Ved. Artūras Matusas.

Rugsėjo 24-osios, sekmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...