captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: tiki gera pieno verslo perspektyva

Pakruojo raj. žemės ūkio bendrovė „Pelaniškiai“ pieno krizės laikotarpiu nepraleido progos nusipirkti  produktyvių karvių iš anuo metu atsisakiusiųjų pieno verslo, sunkmečiu nestabdė fermos statybos, įdiegė išmaniąją bandos valdymo sistemą „Herd Navigator“. Jau turinti 600 karvių, bendrovė jų bandą ketina didinti iki 800.
Pakruojo raj. žemės ūkio bendrovės  „Pelaniškiai“  fermos vedėjas Marius Misiulis. A. Steponavičiaus nuotr.
Pakruojo raj. žemės ūkio bendrovės „Pelaniškiai“ fermos vedėjas Marius Misiulis. A. Steponavičiaus nuotr.

Varėniškė Gudžių kaimo bibliotekininkė Vita Kielienė tvirtina, kad šiandien kaimo bibliotekoms ypač svarbus savivaldybės, centrinės rajono bibliotekos bei pavienių asmenų ir organizacijų palaikymas. Aktyvūs bibliotekininkai, norėdami pagerinti materialinę bazę, dalyvauja įvairiuose projektuose, kurie turi išliekamąją vertę, yra labai naudingi. Gudžių kaimo bibliotekai irgi padėjo europinė parama. Leido atnaujinti ne tik patalpas, bet ir jose esančias technines priemones.

Ne tik kiekvieno mūsų gyvenime, bet ir žemės ūkio versle nutinka įvairiausių nuotykių: smagių ir liūdnų. Vieni tuoj pat, kiti labai negreit užsimiršta. Vilkaviškietė braškių augintoja Vilija Rastauskienė vieną nuotykį, patirtą prieš Jonines, sako, prisiminsianti visą gyvenimą.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, rugsėjo 25 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...