captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Prezidentė nesuteikė I. Tobias Lietuvos pilietybės

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nesuteikė Lietuvos pilietybės šokėjai ant ledo amerikietei Isabellai Tobias, kuri siekė Lietuvos paso, kad su Deividu Stagniūnu galėtų atstovauti Lietuvai Sočio olimpinėse žaidynėse.
Šokėja ant ledo amerikietė Isabella Tobias. ELTA nuotr.
Šokėja ant ledo amerikietė Isabella Tobias. ELTA nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė nesuteikė Lietuvos pilietybės šokėjai ant ledo amerikietei Isabellai Tobias, kuri siekė Lietuvos paso, kad su Deividu Stagniūnu galėtų atstovauti Lietuvai Sočio olimpinėse žaidynėse. Šalies vadovė atsižvelgė į Konstitucinio Teismo išaiškinimą, kad būsimi nuopelnai negali tapti pagrindu pilietybės suteikimui išimties tvarka.

Pagėgių savivaldybėje pirmadienį skelbiama ekstremali situacija.

Švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis mano, kad nereikia vėlesniam laikui nukelti valstybinio lietuvių kalbos egzamino nelietuviškų mokyklų abiturientams. Šiais metais pirmą kartą visi šalies abiturientai laikys vienodą lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą.

Už kokius nuopelnus ir kuriais atvejais būtų galima suteikti Lietuvos pilietybę šalį garsinatiems žmonėms? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Savaitės istorija“.  

Vedėja Madona Lučkaitė. Laidos  redaktoriai Česlovas Burba ir Darius Švenčionis.

„Lietuvos diena“ sausio 7 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close