captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: vaiko teisių apsaugos sistemos reforma juda į priekį

Seime pritarta naujos redakcijos Vaiko teisių apsaugos įstatymo projektui, kuriame nustatyta ir bendra schema, kaip turi elgtis institucijos, gavusios pranešimą apie nerimo signalus šeimoje, taip pat numatyta, kad iki 6-erių metų vaiko negalima palikti vieno.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Niujorke vykstančioje Jungtinių Tautų generalinėje asamblėjoje Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas išdėstė savo poziciją organizaciją pertvarkant į efektyvesnę. Antradienio vakarą Lietuvos laiku į Jungtines Tautas kreipėsi ir prezidentė Dalia Grybauskatė, kuri siekė atkreipti valstybių lyderių dėmesį į Baltijos šalių pašonėje vykdomas bendras Rusijos ir Baltarusijos karines pratybas „Zapad“.

Artėjant Lietuvos žydų genocido dienai, pilietinės iniciatyvos VARDAI organizatoriai kviečia prisiminti ir pagerbti Holokausto aukas. Jau septynerius metus vykstantys nužudytųjų vardų skaitymai šiemet apjungia įvairius susibūrimus ir trunka visą savaitę.

Šveicarijoje susirinkę ekspertai aptaria saugaus eismo situaciją Europoje.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų.

Prieš 100 metų, 1917-ųjų rugsėjį, Vilniuje susirinkę Lietuvių konferencijos dalyviai išrinko 20 Lietuvos Tarybos narių, kurie konferencijos siekius įtvirtino Vasario 16-osios aktu.  

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Saulius Liauksminas.    

Rugsėjo 20 d., trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close