captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: „Keymono“ širdies ritmas

Naujas singlas , akiniai iš vinilo plokštelių, geriausių dainų antologija, kūrybinė virtuvė tarp Londono, Budapešto ir pirtelės prie Druskininkų bei siekis išlikti vieninga grupe. Tokia „Keymono“ nūdiena.
A. Rimeikis<br> D. Starinskaitė<br> A. Mačiulskis. D. Razausko nuotr.
A. Rimeikis
D. Starinskaitė
A. Mačiulskis. D. Razausko nuotr.

Daiva Starinskaitė, Aurimas Rimeikis ir Alvydas Mačiulskis kartu groja jau bene 15 metų. Daiva gyvena Londone, kaip ir būgnininkas Marijus Aleksa, kurį vis dažniau pavaduoja Jonas Gliaudelis, kiti grupės nariai – Vilniuje. Tačiau tai netrukdo jiems būti kolektyvu, kuris kartu kuria, įrašinėja, koncertuoja. Keitėsi inkarnacijos, pavadinimai – nuo „Saulės Kliošo“, per „BrassBastardz“ iki „Keymono“, buvo reikšmingų tarptautinių apdovanojimų, tačiau muzikantai liko ištikimi sau ir savo stiliui. Koks jis? „Eklektika“, sako Daiva. Čia persipina funk, soul, jazz, hip hop. O grupės įrašų kokybė nuolat kelia kartelę kitiems Lietuvos muzikantams. Itin linksmame pokalbyje „Keymono“ dalinasi savo patirtimi, planais, ambicijomis, ginčijasi patys ir pataria jauniems, pradedantiems: „svarbiausia mylėti tai, ką darai ir daryti tai savaip“.

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama rugsėjo 23 d., šeštadienį, 12.10 val. ir rugsėjo 24 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...