captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – balerina Beata Molytė

„Esu laiminga, kad galiu dalintis, jausti, jog mano kūnu kažkas kalba. Jei turi tam tikrų duotybių, negali jų pasilikti tik sau. Šis pojūtis ir yra vidinė laimė“, – sako baleto artistė Beata Molytė, kurią išvysime naujausioje Anželikos Cholinos premjeroje „Idiotas“.
Balerina Beata Molytė.
Balerina Beata Molytė.

„Nebūna per vėlai pastatytų paminklų. Būna išdiskutuoti arba primesti paminklai. Pastarieji pasmerkti užmarščiai“, – pastebi menotyrininkė Rasa Antanavičiūtė. Prasideda Kauno bienalė, šiemet skirta paminklų ir įamžinimo temoms.

Užsienio kultūros apžvalgoje – kaip dėl politinių procesų Turkijoje keičiasi galerijos ir kodėl šalyje suimtas dar vienas fotožurnalistas, sparčiai pasaulyje kylantis fotomenininkas Cagdas Erdoganas. Taip pat sužinosite apie Claude Monet – užsislaptinusį meno kolekcininką.

„Tyrimai rodo, kad kai kurie kompiuteriniai žaidimai gali padėti gydyti sutrikimus, pavyzdžiui, žvairumą ar pastabumo trūkumą. Naudojami tinkamai ir saikingai jie teikia naudą“, – apie kompiuterinius žaidimus pasakoja jų kūrėjas Žilvinas Ledas.  

„Praėjusią savaitę buvo proga pacituoti Shakespeare‘o „Ričardą III“: „Pasibaigė nesantaikos žiema, Po Yorko saule vasara suspindo“! Susivieniję konkuruojančios žiniasklaidos kanalai ir net valdžios atstovai pasiūlė naują programą „Idėja Lietuvai“. Ir prarovė!“ – komentare pastebi meno kritikas Vaidas Jauniškis.

„Laimė nėra baigtinis dydis. Laimė yra kelionė. Kelionė, kurioje kiekvienas atrandam savo laimę, galbūt nerandam, bet kažkas suvirpa, kelia klausimus ir priverčia apie tai pagalvoti“, – sako spektaklio „Žydroji paukštė“ režisierius Vaidotas Martinaitis, kviečiantis į premjerą Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

Laidos dalyje „Sėskim ir pakalbėkim“ susitiksime su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto soliste Beata Molyte. Kitą savaitę ji šoks naujausiame Anželikos Cholinos spektaklyje „Idiotas“. 

Ved. Gailutė Jankauskienė.

„Kultūros savaitė“ – rugsėjo 16 d., šeštadienį, nuo 09.05 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama rugsėjo 17 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...