captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: programuotojai kviečia... mėtyti klaviatūras!

Trečiadienį programuotojai švęs savo profesinę šventę. Kada ją švęsti – parenkama neatsitiktinai: ji švenčiama 256-ąją metų dieną. Toks skaičius gaunamas 2 pakėlus 8-uoju laipsniu. Tokį skaičių reikšmių galima pateikti viename baite. Sunku suprasti? Apie tai ir kita – su programuotoju Deimantu Špučiu, kuris rengia šventę Klaipėdoje. O švęsti kviečiama... mėtant klaviatūras.

Tiksinti bomba – didėjantis žmonių atsparumas antibiotikams. Kaip spręsti šią problemą? Apie tai bus kalbama trečiadienį vyksiančioje spaudos konferencijoje. Europos Komisijos duomenimis, dėl šios priežasties Europos Sąjungoje kasmet miršta 25 tūkstančiai, o visame pasaulyje – per 700 tūkstančių žmonių. Dalis antibiotikų žmonių organizmus pasiekia per mėsą. Kokių ieškoma išeičių?

Trečiadienį Europos Komisijos pirmininkas J. C. Junckeris skaitys metinį pranešimą apie ES padėtį. Kalbą iš Strasbūro nuo 10.00 val. tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS ir TELEVIZIJA.

Tęsiasi Europos krepšinio čempionatas.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Verslo naujienos.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Pokalbis su gėlių krautuvės savininke Kaze Kuraityte. Ji pasakoja apie gėlių madas Amerikoje, papročius jas naudojant šventėse. 1973 m. K. Kuraitytę kalbino žurnalistas Jurgis Blekaitis.

Odontologų paslaugos nėra pigios, tačiau kai kurie specialistai tam tikrais atvejais ir neima pinigų už darbą. Viena jų – ir savanoriškai dirbanti odontologė Eglė Vindašiūtė. Ji – mūsų studijos viešnia.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Rūta Kupetytė.

Rugsėjo 13-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...