captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: filmo „Kartą Rytų Europoje“ režisierius Igoris Cobileanskis

„Šis filmas – nutolęs nuo realybės. Jis atspindi tai, kaip pasaulį matau aš: su trupučiu sarkazmo, cinizmo, bet su šypsena“, – sako filmo „Kartą Rytų Europoje“ režisierius Igoris Cobileanskis.
Režisierius Igoris Cobileanskis. Evghenii Morari nuotr.
Režisierius Igoris Cobileanskis. Evghenii Morari nuotr.

Kodėl teatras keliasi į pagrindinį Kauno miesto turgų? Apie Žaliakalnio turgaus teatro festivalį kalbėsimės su jo organizatore Renata Bartusevičiūte.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Mokiniams mes liepiame žiūrėti į žvaigždes, į pingvinus, į ląsteles, į formules, bet neprimename jiems, kad labai svarbu yra pirmiausia save pamatyti. Tik po to gali mokytis visus kitus dalykus. Šiame pase svarbus akcentas – pamatyti save ir suprasti, kad gali iš savęs daug ką padaryti“, – sako Lietuvos Pirmoko paso bendraautorius, filosofas, poetas Liutauras Degėsys.

„Šis filmas – nutolęs nuo realybės. Jis atspindi tai, kaip pasaulį matau aš: su trupučiu sarkazmo, cinizmo, bet su šypsena, – sako filmo „Kartą Rytų Europoje“ režisierius Igoris Cobileanskis. – Manau, kad sunku sukurti gerą komediją – ne visada man juokingos situacijos gali būti juokingos ir kitiems. Todėl pirmasis iššūkis – sukurti komediją, kuri būtų juokinga visiems.“ Su režisieriumi Igoriu Cobileanskiu ir filmo platintoju Justinu Vancevičiumi kalbėsimės ne tik apie filmą „Kartą Rytų Europoje“, bet ir apie Moldovos kiną.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 8 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...