captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kas trukdo įgyvendinti vietos projektus?

Šiuo finansiniu laikotarpiu Pakruojo rajono Vietos projektams įgyvendinti pagal Vietos plėtros strategiją skirta per 2 mln. eurų. Paramos sutartis pasirašyta 2016 m. vasarą. Anot Vietos veiklos grupės ,,Pakruojo rajono partnerystė“ direktorės Marijos Žiubrienės, geriausiu atveju pirmieji projektai bus įgyvendinti tik šių metų pabaigoje.

Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono  partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė.
Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ direktorė Marija Žiubrienė.

Kažkada žemdirbiui savo arimuose ar pievose pamatyti ypatingo grožio ir grakštumo, kaip žmonėse nuo seno sakoma, laimę nešančių  pilkųjų gervių pulkelį, buvo didžiulis džiaugsmas. Šiandien jas išvydus, ne visada užplūsta toks jausmas. Taip yra todėl, kad kartais net šimtai gervių nutupia ūkininkų pasėliuose ir pradeda šeimininkauti. Pastaraisiais metais pilkosios gervės ypač daug žalos padarė Rokiškio rajono Juodupės seniūnijos ūkininkams.

Vaizdingo kraštovaizdžio Molėtų rajone, Videniškių miestelyje, veikia  inovatyvios lietuviško kapitalo bendrovės „Herba Humana“ padalinys. Jame pakuojamos vaistažolės, jų mišiniai, vaisinės bei juodosios arbatos. Šiuo metu asortimentą sudaro daugiau nei 100 rūšių įvairiausių arbatų. Per metus supakuojama apie 12 tonų žolelių. Bendrovėje įdarbinti šeši kaimo žmonės.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, rugsėjo 7 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...