captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: kaip atsiginti vapsvų?

Šio meto aktualija (žinoma, kai nelyja) – vapsvos. Kaip atsiginti įkyrių vapsvų ir širšių, kurios rudenėjant neleidžia pasidžiaugti dar neatšalusiais orais – jei diena be lietaus, tai tik prisėdus lauke iškerti kavos, suvalgyti šašlykų, ledų ar arbūzo – dūzgiančių draugių prisistato bemat. Kartais atrodo, kad jos prišaukia ir kitas – pasėdėjus ilgiau, vapsvų visas pulkas susirenka. O tada jau baisu, kad ir įgelti gali. Kaip atsiginti įkyrių vapsvų ir širšių, laidoje patars gamtininkė Rasa Buslavičienė.
AFP / Scanpix nuotr.
AFP / Scanpix nuotr.

Kita tema – apie konsultacijas tiems, kurie patys neranda išeities – jei sunku pritapti naujoje mokymosi įstaigoje, jei užklupo sunki emocinė, jei sunku rasti veiklos. Pastaruoju metu ypač didelis dėmesys skiriamas kalboms apie mūsų emocinę sveikatą, apie psichinę būseną, atkreiptas dėmesys į žmones, kurie yra pasiekę ribinę būseną, kai pačios juodžiausios mintys užvaldo ir nebemato galimybių toliau gyventi. Apie konsultacijas jaunimui laidoje papasakos Vilniaus Antakalnio poliklinikos Jaunimo sveikatos centro koordinatorė ir psichologė Milda Vickutė.

„Kraujo diena“ siekia įtvirtinti platesnį visuomenės supratimą apie tai, kad piktybinė kraujo liga nėra nuosprendis diagnozę išgirstantiems pacientams. Apie edukacinę konferenciją kraujo ligomis sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems – asociacijos „Kraujas“ vadovė Ieva Drėgvienė.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį,  rugpjūčio 26 d., 11.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama sekmadienį, rugpjūčio 27 d., 04.05 val.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...