captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: Andriui Mamontovui – 50

Penkiasdešimtoje penkiasdešimties minučių „Pakartot“ laidoje Domantas Razauskas groja AM dainas ir dalinasi asmeninėmis įžvalgomis apie jubiliejų tik ką atšventusį bene garsiausią visų laikų Lietuvos roko muzikantą.
A.Mamontovas. BNS nuotr.
A.Mamontovas. BNS nuotr.

Galima mėgti Andriaus dainas, galima jų nemėgti. Bet neįmanoma jų aplenkti, nežinoti, kas per vienas yra žmogus, save būsimų koncertų reklamose pristatantis tiesiog AM. Neįmanoma nesutikti, jog didelė dalis iš tų nesuskaičiuojamo kiekio dainų yra padariusios svarbią, kartais gal net lemtingą poveikį kelioms generacijoms ir populiariosios muzikos raidai apskritai. O Andriaus asmenybė ir vieša veikla visada buvo įkvepiantis pavyzdys jaunam pradedančiajam, pilnam abejonių, baimės, nežinios. Dar daugiau, muzikantas, dainų autorius ir atlikėjas, muzikos apžvalgininkas Domantas Razauskas drąsiai teigia, jog AM yra puikus pavyzdys to, kokią galią turi kultūra. Daugiau nei 30 metų ekranuose keitėsi politikai, vyko revoliucijos, griuvo paminklai, kilo rūmai, tačiau vargu ar kas per tą laiką vardan šviesesnio buvimo padarė tiek, kiek sugebėjo vienas žmogus su gitara ir savo paprastomis dainomis.

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama rugpjūčio 26 d., šeštadienį, 12.10 val. ir rugpjūčio 27 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...