captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kalbotyrininkas, vertėjas Adriano Cerri

„Apie baltų filologijos centrą, nėra konkrečių planų ją uždaryti. Atvirkščiai, centras labai aktyvus. Tik nežinoma, kas bus ateityje, kai centro direktorius prof. Pietro Dini išeis į pensiją“, – sako Pizos universitete dirbantis kalbotyrininkas, vertėjas dr. Adriano Cerri.
Adriano Cerri.
Adriano Cerri.

„Pasekmes patirs ne tik valdininkas, kuris pasirašė medžių kirtimus, bet ir mes visi, ir mūsų vaikai“,  – sako viena protesto organizatorių Giedrė Aleksandravičiūtė iš aplinkosaugos bendrijos „Atgaja“. Apie medžius kaip neatsiejamus miesto kultūros veikėjus pasakos Audra Girijotė. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio spaudos kultūros publikacijų apžvalgoje –apie kai kurių JAV prezidentų požiūrį į kultūrą: ką ji reiškė Džonui Kenedžiui ir koks dabartinio prezidento Donaldo Trumpo ryšys su grožiu ir su paminklinėmis skulptūromis?

„Apie baltų filologijos centrą, nėra konkrečių planų ją uždaryti. Atvirkščiai, centras labai aktyvus. Tik nežinoma, kas bus ateityje, kai centro direktorius profesorius Pietro Dini išeis į pensiją. Atrodo, kad universiteto sistema nelabai ruošiasi pratęsti centro veiklą“, – sako Pizos universitete dirbantis kalbotyrininkas, vertėjas dr. Adriano Cerri.

Ved. Inga Janiulytė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 24 d., ketvritadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...