captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie įtakingiausiųjų reitingus

Treti metai iš eilės portalas Delfi.lt skelbia įtakingiausiųjų reitingus. Nuo rugpjūčio 16 d. iki rugsėjo 4-osios bus skelbiami įtakingiausių Lietuvos politikų, žurnalistų, verslininkų/ekonomistų, tarnautojų/teisininkų, visuomenininkų bei sporto ir popkultūros atstovų sąrašai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kaip atrodo miestas tekant saulei?

Šv. Rokas – pjūties pabaiga. Anksčiau šią dieną ūkininkai švęsdavo pjūties pabaigą ir ruošdavosi žiemkenčių sėjai.

Nuo rugpjūčio 16-osios Kauno mieste kasdien bus teikiama nemokama anoniminė psichologinė pagalba.

Daugybė turistų renkasi ramų poilsį užsienio kurortuose, tačiau kitiems keliautojams reikia iššūkių. Jie vyksta į nesaugias šalis ir nebijo ten tykančių pavojų. Du trečdalius pasaulio valstybių aplankęs keliautojas Danas Pankevičius sako, kad, jei vengtų karinių konfliktų sukaustytų šalių, nebūtų pamatęs pusės pasaulio. Apie keliones po Šiaurės Korėją, karštuosius taškus ir Afriką su keliautoju kalbėjosi Indrė Kiršaitė.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Pokalbis su fotografu, kunigu Algimantu Keziu apie numatytą leisti  fotorinkinį po kelionės į Lietuvą. Pokalbis įrašytas 1984 m.

Šokoladinis burokėlių pyragas ar karamelizuoti svogūnai – tokių neįprastų desertų restoranuose galima pamatyti vis daugiau. Ar desertai būtinai turi būti saldūs, kiek užtrunka pagaminti gerą desertą, kokios jų naujovės, kalbėsime su konditere Toma Piskarskaite.

Vedėjai Rūta Kupetytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ rugpjūčio 16 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...