captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Baltijos kino dienos“

„Vasarai baigiantis Vilniuje pirmą kartą vyks „Baltijos kino dienos“. Tai unikalus renginys, kai tą pačią savaitę trijų Baltijos šalių sostinėse – Taline, Rygoje ir Vilniuje – nemokamai bus rodomi lietuviški, latviški ir estiški filmai“, – projektą apibūdina Dovilė Butnoriūtė, Lietuvos kino centro Filmų sklaidos, informacijos ir paveldo skyriaus vedėja.  

„Siekiame pusiausvyros tarp šokio, teatro, muzikinių pasirodymų ir parodų, instaliacijų pristatymų bei renginių, skirtų jaunajai auditorijai, todėl programa bus labai įvairi ir įdomi“, – tikina festivalio „Žagarės Fringe“ iniciatorė ir vadovė Sarah Mitrikė.

Kultūros ir meno žurnalo „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Valstybės saugoma Onuškio Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia yra seniausia medinė bažnyčia Rokiškio rajone. Jos būklė šiandien tiesiog apverktina, o restauravimui reikėtų nemažai pinigų, deja niekas neskiria. Pasigirsta kalbų, kad jos vietoje reikėtų statyti naują bažnyčią, bet medinukės šimtmečius menančios istorijos neperstatysi“, – įsitikinusi Onuškio seniūnaitė, visuomeninė muziejininkė ir kraštotyrininkė Elena Blažienė.

Apie projekto idėją, dėmesį nacionalinių filmų sklaidai bei žiūrovų susitikimus su filmų kūrėjais, skaitmeninę projekto versiją pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 11 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...