captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie dainuojamąją poeziją ir skambančią fotografiją

„Bardai yra svarbūs mano jaunystei, taip pat ir mano kaip menininko formavimuisi“, – pripažįsta fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius.
Fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius<br> A. Ufarto (BFL) nuotr.
Fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Radijo ir televizijos muziejuje Šiauliuose eksponuojama paroda „Telefonui Lietuvoje – 135“. Kuo ypatinga telefono raidos istorija ir parodos eksponatai, pasakoja Šiaulių „Aušros“ muziejaus muziejininkas-konsultantas Marius Morozas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – kritikų atsiliepimai apie Wagnerio operos „Niurnbergo meisterzingeriai“ naują pastatymą.

„Bardai yra svarbūs mano jaunystei, taip pat ir mano kaip menininko formavimuisi“, – pripažįsta fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius. – Mano parodoje dešimtajame bardų festivalyje „Purpurinis vakaras” Anykščiuose norom nenorom atsiranda paralelių su bardais: jie – muzika ir žodis, aš – fotografija ir žodis. Jausmas toks, lyg tapčiau bardu vizualinėje plotmėje. Norėčiau, kad suskambėtų“. Pokalbis studijoje su A. Aleksandravičiumi, filosofu ir poetu Liutauru Degėsiu ir kultūros projektų vadovu Juozu Žitkausku apie dainuojamąją poeziją ir skambančią fotografiją.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 10 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...