captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: spektaklį „Snieguolė ir septyni nykštukai“ atlieka vaikai

„Projekto išskirtinumas – tai ypatingai retas atvejis, kai klasikinio meno spektaklį atlieka tik vaikai. Spektaklio metu scenoje gros pusė šimto B.Dvariono muzikos mokyklos Simfoninio orkestro muzikantų ir šoks apie šimtas jaunųjų baleto šokėjų“.
Spektaklį „Snieguolė ir septyni nykštukai“ atlieka vaikai.
Spektaklį „Snieguolė ir septyni nykštukai“ atlieka vaikai.

„Projekto išskirtinumas – tai ypatingai retas atvejis, kai klasikinio meno spektaklį atlieka tik vaikai. Spektaklio metu scenoje gros pusė šimto B.Dvariono muzikos mokyklos Simfoninio orkestro muzikantų ir šoks apie šimtas jaunųjų baleto šokėjų. Mūsų tikslas yra kultūringas, išsilavinęs, plačių pažiūrų žmogus, jo ugdymas“, – sako meno vadovė Eglė Špokaitė.

Jau daugiau kaip dvidešimt metų gyvuojanti „Archyvo grupė“ ir toliau gyvena kolektyvinės kūrybos rūpesčiais ir džiaugsmais ir kviečia į parodą „Netobulumas“ Keramikos muziejuje Kaune. Pasak grupės įkūrėjo instaliacijų menininko Juozo Rimkaus, visi dalyvaujantys menininkai savo darbais tarsi byloja, jog tobulumas slypi netobulume.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje muzikinės temos: jaunas estų dirigentas žavi ne tik Vokietiją ir  kodėl  A. Vivaldžio „Metų laikai" tokie populiarūs?

„Projekto išskirtinumas – tai ypatingai retas atvejis, kai klasikinio meno spektaklį atlieka tik vaikai. Spektaklio metu scenoje gros pusė šimto B.Dvariono muzikos mokyklos Simfoninio orkestro muzikantų ir šoks apie šimtas jaunųjų baleto šokėjų. Mūsų tikslas yra kultūringas, išsilavinęs, plačių pažiūrų žmogus, jo ugdymas“, – sako meno vadovė Eglė Špokaitė. Apie „Eglės Špokaitės baleto mokyklos“ kartu su  B. Dvariono muzikos mokyklos Simfoniniu orkestru ruošiamą sudėtingą klasikinio baleto spektaklį, apie požiūrį į baletą kaip į pasilinksminimo meną ir dominuojantį „greitosios kultūros gyvenimą“ pokalbis studijoje su E. Špokaite ir dirigentu Modestu Barkausku.  

Ved. Laima Ragėnienė. 

„Ryto allegro“ ketvirtadienį, sausio 3 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...