captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Ženklas – tai piešinys, nurodantis daiktą, tačiau jo nevaizduojantis. Ženklai, primenantys sudėtingus gyvenimo reiškinius (religijas, emocijas, filosofinę sampratą), vadinami simboliais. Apie amžinus ir naujus simbolius – pirmadienio viktorinoje.

„Visais laikais į Neringą, žavų gamtos sukurtą kraštą, važiavo ir, neabejoju, važiuos muzikai, tapytojai, skulptoriai, poetai. Šis įstabaus savitumo žemės ruoželis, skiriantis jūrą nuo marių, traukia visus, tarytum jame būtų užkoduota transcendentinė energija, priartinanti mus prie Amžinybės“, – sako tarptautinio kamerinės muzikos festivalio „Kuršių nerija“ meno vadovas ir dirigentas prof. Algirdas Vizgirda.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

iteratūros kritikės Elžbietos Banytės naujų knygų apžvalgoje – estų rašytojo Rein‘o Raud‘o filosofinis romanas „Rekonstrukcija“, švedų autorės Camilla Grebe detektyvas „Meilužis ir drugys“ ir Victor‘o Sebestyen‘o istorinė studija „1989. Revoliucija“.

„Ženklai ir simboliai valdo pasaulį, o ne žodis ir ne įstatymas“, – teigė kinų filosofas Konfucijus. Ženklas – tai piešinys, nurodantis daiktą, tačiau jo nevaizduojantis. Yra ženklų, kuriuos gali suprasti bet kuris žmogus, nesvarbu, kokioje šalyje jis gyvena ir kokia kalba šneka. Ženklai, primenantys sudėtingus gyvenimo reiškinius (religijas, emocijas, filosofinę sampratą), vadinami simboliais. Apie amžinus ir naujus simbolius – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 7 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...