captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: surimuotas Jamos pasaulis

Jama – tai sceninis Roko Grajausko vardas. Rokas Grajauskas – vardas žmogaus, kuris rimuoja. Rimuoja viską, kartais net miegodamas. Tačiau dažniausiai rimuoja repuodamas, improvizuodamas scenoje. O kartais ir komentuodamas rungtynes.
R. Grajauskas. Evaldo Bubino nuotr.
R. Grajauskas. Evaldo Bubino nuotr.

Vieni sakys „genai“. Juk Jamos tėvas – garsus poetas, prozininkas, dramaturgas, bliuzo muzikantas Gintaras Grajauskas. Kiti sakys – apsiskaitymas, intelektas, žodžių bagažas. Treti sakys – teatras. Ten mokoma improvizuoti. Jama studijavo teatro pedagogiką, dirbo teatro mokytoju. Tačiau kas ką besakytų, Jama yra išskirtinis improvizatorius ir rimuotojas Lietuvos muzikos pasaulyje. Toks, kurio grupėje „Jamą & W“ neatsispiria pagundai pagroti net Andrius Mamontovas. Toks, kuris dirba prie savo talento, jį kasdien gludina ir tobulina. Toks, kuris turi aistrą komentuoti sporto varžybas. Kaip tai dera su reperio amplua? O gal tas amplua – tik kvailas stereotipas? Apie rimą, apie klišes, kasdieninį darbą ir praktiką, apie nekomercinį pogrindį ir mylimiausius albumus – „Pakartot“.

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama rugpjūčio 5 d., šeštadienį, 12.10 val. ir rugpjūčio 6 d., sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...