captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie bekontaktes korteles

Bekontaktės kortelės išduodamos vis didesniam kiekiui žmonių. Ar visur jomis galima atsiskaityti?
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Parduotuvių lentynos jau nuklotos mokyklinėmis prekėmis, o medikai primena, kad privalomo vaikų sveikatos tikrinimo nereikėtų palikti paskutinei dienai.

Londone prasideda Pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Lietuvai jame atstovaus 15 sportininkų. Čempionatą transliuos LRT KULTŪRA ir naujienų portalas LRT.lt  Ko tikimasi iš mūsų lengvaatlečių, ar lietuviai nustebins rezultatais, kalbėsimės su Lietuvos lengvosios atletikos federacijos atstovu Robertu Trakiu.

Trakuose tęsiasi Pasaulio jaunių irklavimo čempionatas. Kaip jaučiasi irklavimo sostinė, pasakos Arturas Potapovas.

Pamatę aklą žmogų, praeiviai neretai sutrinka ir nežino, kaip turėtų elgtis. Kai kurie puola padėti, tačiau pagalba nematantiems ne visada yra reikalinga ir gali juos net suklaidinti. Kaip tinkamai elgtis, sutikus gatvėje neregį, kaip žinoti, ar jam reikia kitų pagalbos?

Liepos pabaigoje pasirodžiusi režisieriaus Christopherio Nolano karinė drama „Diunkerkas“ tituluojama geriausiu metų filmu. Tačiau apie patį „Diunkerko stebuklą“ – 1940-aisiais vykusią gelbėjimo operaciją, kurios metu civiliai gyventojai padėjo evakuoti daugiau nei 300 tūkstančių britų karių – žino nedaugelis. Apie tai, kaip negirdėtais istoriniais faktais paremti filmai tampa sėkmingi –„Naujienų žemėlapyje“.

Penktadienio laidos pašnekovai – JAV ir Kanadoje gyvenantys lietuvių kilmės studentai, šiuo metu Lietuvoje atliekantys praktiką. Studijoje viešės Greta Radvilaitė (JAV), Lilija Sadauskas (JAV), Rasa Aleknevičius (Kanada) ir stažuotės koordinatorė Emilija Musteikytė.

Vedėjai Rūta Kupetytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Rugpjūčio 4-osios, penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...