captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Simona ir Dorsey Minns apie džiazą ir planus įsikurti Los Andžele

„Pasitelkiau Kafkos novelę „Bado meistras“, nes man visada buvo įdomios kitaip save išreiškiančio menininko ir jo santykio su visuomene temos“, – sako Berklio muzikos koledžo absolventė Simona Minns, šią vasarą Jungtinėse Valstijose išleidusi debiutinį albumą „A Hunger Artist („Bado meistras“).
Dorsey ir Simona Minns.
Dorsey ir Simona Minns.

„Šių metų Kino stovyklos tema – reakcija į ekologines ir politines pasaulio tendencijas. Neribotas gamtos išnaudojimas yra pasiekęs tokį mastą, kad žmogaus veikla prilygsta gamtos stichijai. Tai naujas Žemės istorijos etapas – mūsų gyvenama geologinė epocha vadinama antropocenu“, – sako kinotyrininkas Lukas Brašiškis, vienas iš Antalieptėje savaitgalį vykusios kino stovyklos „Sveiki atvykę į antropoceną“ organizatorių.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kaip sugrąžinti pagarbą patiems sau, komentare klaus ir pasiūlymų pateiks Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas kompozitorius Giedrius Kuprevičius.

„Pasitelkiau Kafkos novelę „Bado meistras“, nes man visada buvo įdomios kitokio žmogaus, arba kitaip save išreiškiančio menininko, jo santykio su visuomene ir apleidimo temos“, – sako Berklio muzikos koledžo absolventė Simona Minns, šią vasarą Jungtinėse Valstijose išleidusi debiutinį albumą „A Hunger Artist („Bado meistras“). Į Lietuvą ji sugrįžta ir aplankyti artimųjų bei draugų, ir dirbti, t.y. rengti su vyru trombonininku Dorsey Minns įkurto „Minns Jazz Quintet“ koncertų bei vesti džiazo edukacijos seminarų moksleiviams.

Ved. Inga Janiulytė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 1 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...