captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Kiekvieno žmogaus istorija – svarbi, amžina, dieviška, todėl kiekvienas žmogus, kol nugyvena ir vykdo gamtos valią, yra nuostabus, kiekvienas – vertas dėmesio“, – teigė Hermannas Hesse. Apie prieš 140 metų gimusį žymųjį intelektualiosios prozos meistrą – pirmadienio viktorinoje.
Hermannas Hesse.
Hermannas Hesse.

Jau devintą vasarą pajūrio kurortų gyventojus ir poilsiautojus iš kasdienio šurmulio ištrūkti kviečia muzikos festivalis „Ave Marija“. Kaip sako jo meno vadovė, dainininkė, prof. Asta Krikščiūnaitė, festivalio koncertuose kuriama pagarbos istorijai ir tikėjimo paslaptimis atmosfera.

„Leïlos Slimani Gonkūrų premija apdovanotas romanas „Lopšinė“ – tai tobulumo fasadus daužantis tekstas, atveriantis žiaurią ir visiškai nesaldžią realybę, kupiną pavojingai slopinamų nuoskaudų ir vidinių šukių, kurių nebepjaunantis aštrumas tiksi it sprogsianti bomba“, – pastebi literatūros kritikė dr. Jūratė Čerškutė.

„Kiekvieno žmogaus istorija – svarbi, amžina, dieviška, todėl kiekvienas žmogus, kol nugyvena ir vykdo gamtos valią, yra nuostabus, kiekvienas – vertas dėmesio“, – teigė Hermannas Hesse. Liepos pradžioje sukako 140 metų, kai gimė vienas žymiausių vokiečių rašytojų, intelektualiosios, filosofinės, psichologinės prozos meistras, Nobelio premijos laureatas. Apie Hermanną Hesse – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ liepos 31 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...