captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“ – vieno Vido istorija

Fortepijono studijas į aktoriaus meistrystę iškeitęs muzikantas Vidas Bareikis atvirai apie savo kūrybinį kelią nuo tų dienų, kai buvo verčiamas groti iki dienų, kai savo noru atsidūrė TV ekrane.
V. Bareikis. D. Razausko nuotr.
V. Bareikis. D. Razausko nuotr.

Ar žinojote, kad režisierius, aktorius, pedagogas, muzikantas, dainų kūrėjas, pilietis Vidas Bareikis buvo daug žadantis pianistas, didelę dalį savo gyvenimo paskyręs akademinei muzikai? Ar žinojote, kad jis įstojo ir į fortepijono ir į aktorinio studijas, tačiau pasirinko pastarąjį? Ar žinojote, kodėl? Ar žinojote, kaip gimė grupės „Stipriai kitaip“ ir „Suicide DJs“? Ar žinojote, kodėl Vido Bareikio ir Ainio Storpirščio keliai išsiskyrė? Ar žinote, kokio perkūno talentingas aktorius ir muzikantas trenkėsi į „Eurovizijos“ atranką ir ką jam davė televiziniai šou? Ar žinojote, kad retkarčiais Vidas koncertuoja pilnai senjorų auditorijai? Ar žinojote, kokie jo mylimiausi lietuviški albumai? O kad Vidas pats netrukus pristatys naują solinį albumą? Ne? Tuomet klausykitės „Pakartot“.

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama liepos 22 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir liepos 23 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...