captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – naujametės dovanos

Tenorui Audriui Rubežiui 2012 metų pabaiga pažymėta Johano Štrauso ženklu. Vilniuje intensyviai rengta pagrindinio operetės „Šikšnosparnis“ herojaus, grafo Aizenštato partija, bet greta ir Kauno muzikiniam teatrui prisireikė jo pagalbos.
Andrius Kulikauskas. ELTA nuotr.
Andrius Kulikauskas. ELTA nuotr.

Tenorui Audriui Rubežiui 2012 metų pabaiga pažymėta Johano Štrauso ženklu. Vilniuje intensyviai rengta pagrindinio operetės „Šikšnosparnis“ herojaus, grafo Aizenštato partija, bet greta ir Kauno muzikiniam teatrui prisireikė jo pagalbos „Čigonų barono“ spektakliuose. Šventinių premjerų gruodžio 31-ją ir sausio 3, 4 dienomis nekantriai laukia žiūrovai, kuriems pažadėta nemažai staigmenų. O mes studijoje su Audriumi pasižvalgysime laike ir plačiau – juk jis senokai nesilankė  LRT KLASIKOS laidose. 

Į antrąją „Muzikinio pastišo“ dalį su dovanomis atskubės dar vienas publikos numylėtinis – Andrius Kulikauskas. Jis išleido naują savo dainų albumą (beje, dvigubą –  ir su DVD įrašais), kurį, prisimindami prabėgusius metus, kartu ir pristatysime mieliems mūsų klausytojams.

Ved. Jūratė Vičienė. 

„Muzikinis pastišas“ – sausio 2 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...