captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „Beržų komplekse“ – afrikinio kiaulių maro virusas

Jau dabar  aišku, kad  bendrovėje „Beržų kompleksas“ bus utilizuota 23400 kiaulių. Pasak Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojo Vidmanto Paulausko, atlikus tyrimus, penktadienį taip pat paaiškės, ar neprireiks kiaules likviduoti ir aplinkinėse fermos. Gyvulių ten gerokai per 10 tūkstančių.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Ketvirtadienį jau trečią kartą šiemet vyko Lietuvos grūdų augintojų asociacijos visuotinis narių susirinkimas. Buvo renkama asociacijos taryba bei jos pirmininkas, aptarti būtini veiksmai sprendžiant grūdų augintojams ir asociacijai iškilusius iššūkius. Dar vienai kadencijai asociacijos vadovu išrinktas Aušrys Macijauskas.

Jau penkiolika metų šalies kaimo bendruomenes vienija Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Ilgus metus jai sėkmingai vadovavo Guoda Burokienė. Jai tapus Seimo nare, šį pavasarį Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos vairas visuotiniame susirinkime buvo patikėtas Jolantai Malinauskaitei. Anot jos, kaip ir anksčiau ši sąjunga stengiasi telkti kaimo bendruomenių jėgas, kad Lietuvos kaimas būtų patraukli ir saugi vieta, su gera infrastruktūra, gyvybingais žemės ūkio, miškininkystės, žuvininkystes bei kitos veiklos sektoriais, su sveika aplinka, išsaugotu bei puoselėjamu kraštovaizdžiu.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, liepos 14  d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...