captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie egzaminų rezultatus

Kaip abiturientams sekėsi laikyti brandos egzaminus? Ar dėl neišlaikiusiųjų skaičiaus reikėtų nerimauti, kalbėsimės su specialistais.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvai vadovauja jau aštuonerius metus. Kas ją galėtų pakeisti, svarstysime su apžvalgininkais.                                    

Lukiškių aikštė remontuojama jau metus.

Iš „Amerikos balso“ archyvo. Reportažas  apie „Penguin“ leidyklos  išleistą Tadeušo Borovskio novelių rinkinį, pasakojantį apie Aušvico koncentracijos stovyklą. Knyga pasirodė 1976 metais serijoje „Kitos Europos rašytojai“. Pasakojimą apie autorių ir knygą parengė žurnalistas Romas Sakadolskis.

Lietuvoje pilietiškiausia ir labiausiai savo pilietinę galią jaučianti visuomenės grupė yra jaunimas. Praėjusiais metais įvykę rinkimai, skatinimo kampanijos ir debatai socialiniuose tinkluose, tikėtina, sustiprino jaunimo pilietinės įtakos, galios keisti valstybėje priimamus sprendimus jausmą. Pilietinės visuomenės instituto ekspertų atliktas pilietinės galios indekso tyrimas atskleidė, kad jaunimo pilietinė galia yra aukštesnė nei vidutinė šalies gyventojų. 

Šių metų jaunojo dizainerio prizas skirtas Kamilei Korsakaitei, kuri pritaikė automobilines diržų sagtis.

Vedėjai Rūta Kupetytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Liepos 12-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...