captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „Agrovizijos“ parodoje – mokslo ir technologijų naujovės

Birželio 28 dieną Kėdainių r. Dotnuvoje prasidėjusi, jau tradicine tapusi žemės ūkio ir technologijų paroda „Agrovizija“ sulaukia didelio žemdirbių susidomėjimo. Ji rūpi tiems, kurie savo veikloje nori taikyti inovatyvius žemės ūkio mokslo ir verslo sprendimus. Parodoje pristatomos perspektyvios ir konkurencingos žemės ūkio technologijos ir mokslo naujovės, padedančios siekti žemės ūkio sektoriaus pažangos.
Žemdirbystės instituto direktorius<br> dr. Gintaras Brazauskas.
Žemdirbystės instituto direktorius
dr. Gintaras Brazauskas.

Dvidešimties metų patirtį sukaupęs, Kazlų Rūdos sav. Bebruliškės kaime 8 ha braškyną įveisęs Lietuvos braškių augintojų draugijos pirmininkas Vidas Juodsnukis  atrodo jau viską žino apie braškes, jų auginimo ypatumus. Tačiau kiekvieni metai pateikia netikėtumų. Ne išimtis buvo ir šie.

Automobilio neturintiems kaimo gyventojams sudėtinga pasiekti rajono centre esančias įvairias įstaigas, kitą miestelį ar kaimą. Juk autobusas važiuoja vos kartą ar du per savaitę, o liga ar kiti reikalai verčia skubėti. Tuomet vienintelis išsigelbėjimas – savas ar kaimyno automobilis. Tik Mažulonių žmonės baiminasi valdžios ketinimų įvesti mokestį už automobilį. Tuomet ir ši susisiekimo priemonė taps prabanga.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, birželio 29 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...