captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: Baltasis kiras Tautvydas Augustinas

Interviu su vienu talentingiausių ir išradingiausių jaunosios kartos kūrėjų, multiinstrumentalistu Tautvydu Augustinu, grupės „Baltasis kiras“ ideologu.
Tautvydas Augustinas. D. Razausko nuotr.
Tautvydas Augustinas. D. Razausko nuotr.

„Su draugu ėjom į „Akropolį“ pirkti kuprinės...“ – savo pasakojimą apie tai kaip radosi puikiai atpažįstamu prekiniu ženklu tapęs pavadinimas „Baltasis kiras“ pradeda Tautvydas. Jo priėjimas prie muzikos yra ypatingas: T. Augustinas ne tik laisvai groja smuiku, gitaromis, mušamaisiais, klavišiniais, bet visada pirmenybę teikia improvizacijoms, leidžia kūriniams kurtis patiems čia ir dabar. Be to, jis laisvai improvizuoja ne tik instrumentais, bet ir tekstais. Iš kur šis turtingas žodynas, iš kur tokie muzikiniai gebėjimai? Pagaliau iš kur potraukis psichodeliniam rokui, country muzikai, kaip susibūrė „Baltasis kiras“, kiek jis turi inkarnacijų? Tautvydas viską pasakoja Domantui Razauskui, kurį laidos metu net pakvietė prisijungti prie savo neįtikėtinai didelio kolektyvo.

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama liepos 1 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir liepos 2 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...