captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vasaros popietėje“ – apie muziką, keliones ir būdus pasiekti pasaulio kraštą

Dailininkė Kristina Norvilaitė ir pianistas Petras Geniušas – intensyviai dirbantys menininkai. Kai vyksta Kultūros nakties renginiai, Petras Geniušas net vidurnaktį ryžtasi koncertuoti vidury miesto, Kristina Norvilaitė moko vaikus meno net tuomet, kai jie guli ligoninėse, o kur dar parodos, projektai, gastrolės. Kokia yra menininkų šeimos vasara? Ką jiems reiškia ilsėtis? Kada jie atostogauja?
Liudas Dapkus.
Liudas Dapkus.

Žurnalistas, tarptautinės agentūros Associated Press korespondentas, dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas ir portalo vadovas Liudas Dapkus visai neseniai pasuko savo gyvenimą visai kita kryptimi. „Metas naujiems horizontams, iššūkiams ir atradimams“, – taip socialiniame tinkle Liudas atsisveikino su Lietuvos žiniasklaida ir tapo... keliautoju ir kelionių vadovu. Kur teko nukeliauti, ką pamatyti, kas yra svarbu kelionėje, kaip susiorganizuoti kelionę, jeigu neturi daug pinigų – apie visa tai ir dar daugiau pokalbis tiesioginiame eteryje.

Jūsų taip pat laukia slaptažodis, dovanos, smagios naujienos. Praleiskime šią vasaros popietę kartu, skambinkite, pasakokite, klauskite.

Vedėja Jolanta Kryževičienė.

„Vasaros popietė“ – birželio 28 d., trečiadienį, nuo 14.00 iki 16.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close