captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Lietuva – Europos branduolinių tyrimų organizacijos narė

Ką mums tai reiškia?
Karolio Budrecko nuotr.
Karolio Budrecko nuotr.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija primygtinai ragina peržiūrėti Lietuvos kino centro prie Kultūros ministerijos funkcijas ir įvertinti, ar nebūtų efektyviau labiau centralizuoti neskelbtinos informacijos kontrolę, kino filmų priežiūrą priskiriant Lietuvos radijo ir televizijos komisijai.

Klaipėdos mokslininkai rengiasi ieškoti Baltijos jūroje nuskandintų ir nuskendusių Lietuvos laivų, tarp jų – pirmojo nepriklausomo Lietuvos tarpukariu turėto karo laivo „Prezidentas Smetona“.

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu.

LRT projektas „Nacionalinė ekspedicija“ tęsia kelionę. Laivo „Vytautas Didysis“ įgula, tarp kurių istorikai, žurnalistai ir kitų profesijų „jūreiviai“, šiemet tyrinėja Lenkiją – plaukia Vysla iki Baltijos jūros. Šiuo metu įgula yra Varšuvoje.

Interesai dujų ir elektros rinkose bei žaliosios energetikos revoliucija – tai šiuo metu domina politikos mokslų daktarę Viją Pakalkaitę. Lietuvoje dirbusi žurnaliste, prieš septynerius metus ji išvyko studijuoti į Vidurio Europos universitetą ir dabar gyvena Vokietijoje. Nors sako, kad žurnalistika išlieka artima, su šia profesija savo ateities moteris nebesieja. Apie energetiką ir retai sutinkamas moteris jos tyrimuose su rubrika „Mokslo vardai“ Viją Pakalkaitę kalbina Vaida Pilibaitytė.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Lietuvoje veikia apie 70 gyvūnų prieglaudų, į kurias kas mėnesį dėl įvairiausių priežasčių patenka po kelis šimtus beglobių gyvūnų. Dėl kokių aplinkybių žmonės palieka savo augintinius, kaip jie jaučiasi atsisakydami šeimos nariu buvusio gyvūno, kaip atrodo beglobio šuns gyvenimas prieglaudoje ir koks jo kelias iki naujų namų – Vitos Ličytės radijo dokumentikos pasakojime.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Birželio 27-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...