captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kaip pamėgti reklamą?

„Konkurencija Kanuose milžiniška – čia dėl apdovanojimų grumiasi didžiausios agentūros ir pasauliniai prekės ženklai“, – kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ įspūdžiais dalijasi Tomas Balžekas.

„Didumą savo gyvenimo gilinausi į gamtos formas ir ženklus. Stebėjau miesto aplinką, aižėjančius mūrus ir akmenis, mačiau tai kaip „entropijos“ žymes: koks trapus yra gyvenimas. Manau, visa tai matoma ir mano darbuose, rodomuose šioje parodoje „Principium“,viliasi menininkas Ovidijus Talijūnas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Vis dažniau rimtieji žanrai apvelkami populiarios pramogos drabužiais. Gal taip norima atkreipti publikos dėmesį? O gal tikimasi, kad tai pakels kultūros prestižą? Apie tai rubrikoje „Požiūris“  svarsto kompozitorius Giedrius Kuprevičius.

„Konkurencija Kanuose milžiniška – čia dėl apdovanojimų grumiasi didžiausios agentūros ir pasauliniai prekės ženklai“, – kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ įspūdžiais dalijasi Tomas Balžekas, „Kanų liūtams“ Lietuvoje atstovaujančios kompanijos „Lion’s share“ vadovas. – Tačiau klaidinga manyti, kad čia laimi tik didelės šalys ir dideli biudžetai. Kiekvienais metais festivalyje dėmesio sulaukia ir darbai iš mažų valstybių. Tai rodo ir lietuvių dalyvavimo „Kanų liūtuose“ patirtis. Viliuosi, kad Lietuvos agentūros ir prekės ženklai vis drąsiau varžysis pasauliniu lygiu.“ Kokios naujausios reklamų tendencijos? Kaip šios tendencijos atsispindi Lietuvos reklamos rinkoje? Kodėl reklamų kūrėjai vis dažniau siunčia socialinę žinutę, o ne bando parduoti produktą? Ir kodėl, kritikų teigimu, reklamų kūrėjai turėtų būti dar drąsesni? Apie tai – pokalbyje su „Kanų liūtuose“ apsilankiusiais: Tomu Balžeku, „Lion’s share“ komunikacijos vadove Gabriele Burbiene ir kūrybinės komunikacijos agentūros „Autoriai“ direktoriumi  Dovydu Kiauleikiu.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 27 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...