captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: metus baigia sustiprinę ir praturtinę ūkius

Kuo besibaigiantys metai svarbūs ir įsimintini konkurso „Metų ūkis 2012“ nugalėtojams iš Skuodo, Vilniaus, Akmenės rajonų ir Druskininkų savivaldybės?  
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Vargiai visoje Lietuvoje rastum tokį žmogų, kuriam per 366 šių metų dienas nebūtų nutikę kas nors gero, nebūtų patyręs didesnio ar mažesnio džiaugsmo. Kuo besibaigiantys metai svarbūs ir įsimintini konkurso „Metų ūkis 2012“ nugalėtojams iš Skuodo, Vilniaus, Akmenės rajonų ir Druskininkų savivaldybės?

Kupiškėnas Almantas Totoris negali pasigirti labai gerai mokąs ūkinius darbus dirbti. Tačiau jam puikiai paklūsta akordeonas, kiti muzikos instrumentai. Jo traukiamą dainą, vadovaujamą kapelą „Dvaras“ gali išgirsti ne tik Salamiestyje, kur jis dirba, bet ir toli už jo ribų.

Baigęs vadybos mokslus, studijavęs informatiką, ragavęs kino mechaniko duonos, prieš trejus metus grįžęs į Anykščių rajoną, Liepdegėnų kaimą, dabar jaunasis ūkininkas Povilas Patumsis, visoje Lietuvoje išgarsėjo išaugintu rekordinio dydžio – 158 kilogramus svėrusiu moliūgu. Kaip tokį užaugino ar yra galimybių pagerinti rekordą?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, gruodžio 31 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...