captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Tai, kas daroma dainuojant, turi būti labai apgalvotas procesas. Ir tai turi vykti ne tik atliekant kiekvieną vaidmenį, bet kiekviename mažiausiame pasirodyme“, – teigia žymusis baritonas Eduardas Kaniava. Apie 80-metį sutinkantį maestro – pirmadienio viktorinoje.  
Baritonas Eduardas Kaniava.
Baritonas Eduardas Kaniava.

„Didžiojo mūsų menininko kūryba ir veikla teikia itin plačios raiškos galimybes įvairių kartų, įvairaus braižo menininkams“, – sako tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ vadovė Genovaitė Šaltenienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Poeto, vertėjo, literatūros kritiko Mariaus Buroko parengtoje naujų leidinių apžvalgoje – apie dvi poezijos knygas: Tadeuszo Różewicziaus rinktinę „Vanduo puodelyje“ bei Gyčio Norvilo eilėraščius su vizualia grafika „Grimzdimas“.

„Tai, kas daroma dainuojant, turi būti labai apgalvotas procesas. Ir tai turi vykti ne tik atliekant kiekvieną vaidmenį, bet kiekviename mažiausiame pasirodyme“, – teigia žymusis baritonas Eduardas Kaniava. Daugiau nei 40 vaidmenų sukūręs, daugiau nei pustrečio tūkstančio spektaklių dainavęs, daugiau nei 70-tyje pasaulio šalių gastroliavęs legendinis operos solistas yra tvirtinęs, kad jį globoja žvaigždė, kuri visuomet viską surikiuoja į vietas. Apie 80-metį sutinkantį maestro Eduardą Kaniavą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ birželio 26 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...