captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – žvilgsnis į besibaigiančius 2012-uosius

Laidoje skambės penktadieniais transliuotų „Muzikinių vidudienių“ rinktinė su įdomiausiomis temomis, laidos svečiais ir jų kūryba.
Laidos vedėjas Andrius Kairaitis.
Laidos vedėjas Andrius Kairaitis.

Baigiantis metams sunku atsispirti pagundai atsigręžti atgal ir lyg jau svečio teisėmis prisiminti bei paminėti būtuoju laiku tai, kas vyko ir kuo gyventa 2012-aisiais. Mintys, kalbos, muzika... Pirmiausia norisi padėkoti visiems laidos svečiams. Jų buvo iš tiesų gausu ir visi į laidas atėjo ne tuščiomis – su savo idėjomis, projektais, darbais, vizijomis. 2012-aisiais netrūko ir skambių įvykių. Visa tai laidose susiliejo į aktualijų ir naujienų versmę.

Šioje laidoje pakviesiu klausytis kovo 13 d. laidos „Muzika ir atgimstantys Lietuvos valdovų rūmai“, liepos 27 d. laidos „Londono olimpinių žaidynių garsynas“, gegužės 4 d. laidos „Kasmetinio Panevėžio pučiamųjų orkestrų čempionato herojai“, spalio 26 d. laidos, kuriame pristatėme Dainiaus Pulausko albumą „Dainuojantys paukščiai“, fragmentų.  

Išlydėdami 2012-uosius prisiminsime Kūčių vakarą mus palikusią žymią Lietuvos atlikėją, ilgametę Lietuvos radijo muzikos laidų redaktorę Stasę Laurinaitytę. In memoriam žodžius jai tars poetas Stasys Žlibinas.   

Ved. Andrius Kairaitis.  

„Muzikinis vidudienis“ gruodžio 28 d., penktadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close