captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „ArtVilnius‘17“ geriausias jaunasis menininkas Povilas Ramanauskas

„Savo kūryboje atradau trimatę tapybą, nes mane jau seniai domino, kokios gali būti tapybos galimybių ribos? Kur yra tapyba, o kur ne tapyba? Ir kokia gali būti tapyba? Ji juk gali įgauti įvairias formas, būti lanksti ir šiuolaikiška“, – pasakoja Povilas Ramanauskas, aštuntojoje tarptautinėje šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius“ įvertintas, kaip geriausias jaunasis menininkas.
Povilas Ramanauskas.
Povilas Ramanauskas.

Klaipėdoje prasideda beveik mėnesį truksiantis Architektūros renginių ciklas „Klaipėdos architektūra“. Šiandien atveriama ekspozicija, kurioje rodomi Klaipėdai parengti ir įgyvendinti projektai, taip pat miesto architektų darbai kituose Lietuvos miestuose bei speciali architekto Petro Džervaus paroda „Pati liūdniausia architektūra. Klaipėda“.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

Kretingos rajone įsikūręs Japoniškas sodas jau dešimtį metų puoselėja lietuvių pagonybės ir japonų šintoizmo įkūnytą pagarbą gamtai ir kviečia muzika, šokiais ir ritualais pasitikti vasaros saulėgrįžą. Šešiolikos hektarų teritorijoje sodas vis dar kuriamas, procesas vyksta, nes aštuntus metus čia rengiamo Japoniško festivalio metu surinktos lėšos skiriamos tolimesniam sodo vizijos įgyvendinimui.

„Savo kūryboje atradau trimatę tapybą, nes mane jau seniai domino, kokios gali būti tapybos galimybių ribos? Kur yra tapyba, o kur ne tapyba? Ir kokia gali būti tapyba? Ji juk gali įgauti įvairias formas, būti lanksti ir šiuolaikiška“, – pasakoja Povilas Ramanauskas, aštuntojoje tarptautinėje šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius“ įvertintas, kaip geriausias jaunasis menininkas. Kaune, galerijoje „Meno parkas“, kurioje eksponuojama jo paroda „NATURE‘S FOOL – ARTIST‘S COOL“, pokalbis su P.Ramanausku apie menininko kelio pasirinkimą, idėjų vizualizavimo eksperimentus, įkvėpimo paieškas.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 23 dieną, penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...