captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ar susietosios paramos mažinimas neišvengiamas?

Europos Komisija pastebėjusi, kad Lietuvoje daugėja mėsinių galvijų, didėja baltyminių augalų plotai, pareikalavo, kad ES savanoriškoji susietoji parama už juos būtų mažinama arba  visiškai nebemokama. Ar tai neišvengiama? Laidoje dalyvauja Europos parlamento Žemės ūkio ir kaimo bei regioninės plėtros komiteto narys Bronis Ropė.
Europos Parlamento žemės ūkio ir kaimo bei regioninės plėtros komiteto narys Bronis Ropė. A. Steponavičiaus nuotr.
Europos Parlamento žemės ūkio ir kaimo bei regioninės plėtros komiteto narys Bronis Ropė. A. Steponavičiaus nuotr.
Baigiantis gegužei, Lietuvos kaimo turizmo asociacija kartu su Latvijos kolegomis abejose valstybėse vienu metu, ragindama mieste gyvenančius žmones aplankyti kaimą, pirmą kartą suorganizavo akciją ,,Atviros dienos kaime“ . Organizuojant šią akciją, vienas svarbiausių tikslų buvo,  kad miesto žmonės, ypač vaikai, pamatytų kaip gyvena kaimas, kaip jame ūkininkaujama, puoselėjamos kultūrinio paveldo tradicijos. Kaip pasinaudota akcijos organizatorių kvietimu, kaip ji pavyko?
 
Visiškai priartėjo Joninių šventė. Joninės švenčiamos birželio 24 d., taip pat naktį iš birželio 23 į 24 d., maždaug tuo metu, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daug kas ją švęs gamtoje: prie vandens telkinių, ant piliakalnių. Tradiciškai Joninių šventė vyks ir Ukmergės rajone, Taujėnų dvare. Paprastai švęsti Joninių iš visos Lietuvos čia suguži per pusę tūkstančio svečių.
 
Ved. Algirdas Steponavičius.
„Gimtoji žemė“ – penktadienį, birželio 23  d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.
       

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close