captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Jei žmonės neturėtų to talento, gebėjimo žodžių pagalba suprasti visas praėjusių generacijų mintis ir palikti ateinančioms, ir jeigu jie negebėtų užsikrėsti menu, jausti meną – jie tikriausiai būtų panašūs į žvėris“, – teigė žymus lietuvių muzikas Česlovas Sasnauskas. Apie prieš pusantro šimtmečio gimusį kompozitorių, vargonininką, choro dirigentą – pirmadienio viktorinoje.
Česlovas Sasnauskas.
Česlovas Sasnauskas.

„Klasikinės ir kitos profesionalios muzikos koncertai neabejotinai turi nemažos įtakos formuojant požiūrį į tikrąsias meno vertybes, garsinant Lietuvos lakštingalos Beatričės Grincevičiūtės vardą ir atminimą“, – įsitikinusi muzikos renginių ciklo „Beatričės vasaros“ iniciatorė bei organizatorė, Šakių kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Eglės Baliutavičiūtės, Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistės, parengtoje naujų knygų apžvalgoje – du leidiniai: maginės fantastikos kūrėjo Neilo Gaimano romanas „Niekurniekada“ ir Maurice‘o Sendako legendinė paveikslėlių knyga „Kur gyvena pabaisos?“.

„Jei žmonės neturėtų to talento, gebėjimo žodžių pagalba suprasti visas praėjusių generacijų mintis ir palikti ateinančioms, ir jeigu jie negebėtų užsikrėsti menu, jausti meną – jie tikriausiai būtų panašūs į žvėris. Menas įeina į kiekvieną mūsų gyvenimo užkampį“, – taip kalbėjo žymus XIX a. pab. - XX a. pr. lietuvių muzikas Česlovas Sasnauskas. Apie prieš pusantro šimtmečio gimusį kompozitorių, vargonininką, choro dirigentą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ birželio 19 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...